Навчили 15 управлінських команд медзакладів у співпраці з Українським центром охорони здоров’я – UHC
Минулого тижня завершився фінальний, четвертий модуль третього набору практичного курсу для управлінських команд медзакладів – «міні-МВА».
4 модуль був присвячений командотворенню, управлінню людськими ресурсами та корпоративній культурі. Обговорювали з учасниками:
Організацію, зміни та лідерство з Тетяною Немирович, старшою експерткою зі стратегічного планування, консультанткою з організаційного розвитку та фасилітаторкою.
Системи охорони здоровʼя: з минулого у майбутнє з Павлом Ковтонюком, співзасновником UHC.
Корпоративну культуру з Матвієм Хреновим, співзасновником UHC.
І це ще не все! Наступного дня після завершення модуля ми зустрілися з представниками команд першого та другого наборів. Це було справжнє свято спогадів та спільної роботи.
Команди третього набору презентували фінальні напрацювання проєктів, над якими працювали протягом курсу. Натомість команди попередніх наборів поділилися успіхами, яких досягли після завершення курсу, розповіли про виклики та труднощі, з якими зіткнулися та про плани у реалізації проєктів. А також разом помріяли, як би виглядала обкладинка TIME про систему охорони здоровʼя України у 2030 році.
Підсумки від учасників третього набору:
«Участь у практичному курсі значно вплинула на нашу команду. Ми відкрили для себе багато нового та переосмислили структуру роботи нашого закладу. За цей час сформувалася цікава й згуртована команда, яка перейшла на новий рівень співпраці», — Дарʼя Зінчеко, Міська клінічна лікарня 4 Дніпровської міської ради.
«Особливо важливим для нас став не лише матеріал, а й комунікація з іншими командами. Ми аналізували їхні проєкти, ризики та можливості, проєктуючи цей досвід на нашу роботу. Це стало поштовхом до зміни підходів або ідеєю для нового проєкту», –- Марія Бойко, КНП ОКЛ Івано-Франківської обласної ради.
«Завдяки участі ми усвідомили свою силу — силу єдності та ефективної комунікації. Ми зрозуміли, що залучення більшої кількості лідерів до обговорення проблем на місцях дозволяє генерувати більше ідей для їх вирішення та розробки якісних проєктів», — Богдан Куліковський, Теребовлянська міська лікарня.
За півтора року впровадження курсу ми навчили 15 команд, а це 15 підготовлених проєктів, які вже реалізуються в медзакладах і сприяють позитивним змінам.
Ми щасливі бачити, як курс стає поштовхом до змін: у закупівлі обладнання, налагодженні співпраці з місцевим врядуванням, відкритті нових талантів серед працівників і внутрішніх змінах у командах медзакладів
Чи буде наступний набір практичного курсу? Так! Практичний курс продовжується, але з деякими змінами.
*БФ Разом для України